Новини ЦНАП

 

Кожен самостійно зможе безкоштовно опанувати цифрові навички.

Сучасний формат навчання – «Онлайн-платформа з цифорової грамотності»

Доступна в мережі Інтернет за посиланням:

osvita.diia.gov.ua

__________________

Інформація щодо Гіду з державних послуг

на Порталі "Дія" запрацював Гід з державних послуг, на якому розміщено актуальну інформацію про всі державні послуги органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, https://guide.diia.gov.ua.

Макети плакатів про Гід з державних послуг можна завантажити за посиланням

https://www.dropbox.com/sh/kl8ro74wnk26tn1/AAAUl8xUHQVTe8PIMYRrMeida?dl=0

__________________

Особливості створення та модернізації ЦНАП органів місцевого самоврядування, у т.ч. шляхом трансформації ЦНАП райдержадміністрацій,обговорили в Житомирській ОДА під час відеоконференції з представниками Програми «U-LEAD з Європою», райдержадміністраціями, міськвиконкомами та органами місцевого самоврядування.

Онлайн-захід відбувся сьогодні, 06 жовтня, за участю заступника голови Житомирської ОДА Віктора Градівського.

Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) – єдине місце (приміщення), де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги у комфортних умовах.

.

 

Дія: Державні послуги онлайн

 

 

 

Призначення житлової субсиді

 
ФОП можуть отримати допомогу для дітей на порталі Дія
 

На порталі Дія з’явилася послуга з надання допомоги на дітей для фізичних осіб-підприємців. Нею можуть скористатися ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої і другої групи платників єдиного податку.

Дізнайтесь більше про подання заяви та вимоги до отримання послуги на нашому сайті.

 

СПРОСТОВУЄМО МІФИ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ ПІСЛЯ 28 КВІТНЯ 2020!

У зв'язку з цим в мережі циркулює низка міфів, які потребують спростування.

Міф №1: необхідно терміново бігти до державного реєстратора для оновлення інформації про КБВ, інакше на керівника юридичної особи буде накладено штраф

 

Реальність: в частині обов'язкового надання інформації про КБВ норми Закону почнуть працювати не 28 квітня 2020, а пізніше – з моменту набрання чинності наказом Мінфіну про затвердження форми та змісту структури власності юридичної особи. Поки що такий наказ не прийнято! Звертаємо увагу, що тримісячний строк для оновлення інформації про КБВ почне спливати лише після набрання чинності таким наказом. До цього моменту державні реєстратори проводять усі реєстраційні дії у звичайному режимі. Отже, поки що не потрібно штурмувати державних реєстраторів з проханнями про оновлення інформації про КБВ на виконання Закону. Мін'юст додатково поінформує про прийняття Мінфіном відповідного наказу та про подальший порядок дій.

 

Міф №2: необхідно кожного разу при зверненні до державного реєстратора подавати структуру власності юридичної особи, нотаріально засвідчені копії паспортів КБВ тощо.

 

Реальність: надавати додаткові документи для реєстрації змін до відомостей про юридичну особу (наприклад, структуру власності, нотаріально засвідчену копію паспорта КБВ тощо) вимагається лише у разі зміни інформації про КБВ. В усіх інших випадках процедура реєстрації залишається без змін.

 

Міф №3: з 28 квітня 2020 потрібно подавати безліч нових документів, у тому числі таких, які ще не затверджено. Будуть одні відмови в реєстрації

 

Реальність: до дня набрання чинності наказом Мінфіну про затвердження форми та змісту структури власності юридичної особи (який, знову ж таки, поки що не підписаний), подання державному реєстратору документів для встановлення відомостей про КБВ, у тому числі і нотаріально засвідчених копій їх паспортів, не вимагається. Як і раніше, поки що достатньо заповнити необхідну інформацію у відповідній заяві.