20 грудня 2019 року голова районної державної адміністрації Ярослав Олексійович ЧЕПУРКО провів виїзний прийом громадян у с.Можари

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Овруцького  району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації  в населених пунктах району. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної державної адміністрації, 20 грудня 2019 року голова районної державної адміністрації  Ярослав Олексійович ЧЕПУРКО провів виїзний прийом громадян у с. Можари.

Участь у виїзному прийомі громадян взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а саме начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Павлущенко Віктор Миколайович, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Халімончук Тетяна Василівна.

В ході спілкування до керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та до голови районної державної адміністрації зверталися мешканці  з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.

Жителі звернулись по питаннях соціального захисту, сільського господарства,  комунального господарства,  ремонту доріг.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Халімончук Т.В. доповіла про порядок нарахування та виплату пільг та субсидій,  починаючи з жовтня місяця поточного року.

Зосередила увагу про пільгове перевезення громадян району, наявності місцевих програм щодо відшкодування автотранспортному підприємству за перевезення пільговиків району.

Інформувала про ситуацію щодо виплати чорнобильських коштів громадянам району за рішенням суду.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані запитання.Ярослав ОЛЕКСІЙОВИЧ,  вислухавши кожного, надав відповідні доручення

Під час виїзного прийому голова вирішив завітати на сесію Словечанської сільської ради, де також поспілкувався із депутатами  та запрошеними.

Повернутись