Бережімо тепло осель

Днями в районі відбувся семінар на тему «Державна підтримка термомодернізації житлових будівель в Україні : умови та перспективи впровадження енергоефективних заходів».

«Утеплення житлових будинків – досить актуальна проблема в умовах сьогодення, - зазначив, відкриваючи захід, голова адміністрації Сергій Ковердун. – Це й затишок і тепло у домівці, й велика економія коштів при оплаті за комунальні послуги».

До відома присутніх було доведено умови надання кредитів на придбання котлів, утеплюючи матеріалів тощо, які передбачені  державними програмами підтримки населення. Деталі та умови надання позики  можна уточнити у відділенні «Ощадбанку». Окрім того, представники компаній , що займаються реалізацією твердопаливних котлів та утеплюючи матеріалів, ознайомили учасників семінару із умовами використання запропонованої продукції, розповіли про важливість дотримання технічних нормативів при їх встановленні.

Цікава та корисна інформація була підкріплена відео презентацією та, маємо надію, знайде підтримку та попит у населення.

Повернутись