Безпека дітей влітку

Шановні батьки!

 

Ваша дитина перебуває на відпочинку, літні канікули у самому розпалі. Саме у ці дні найважливішим завданням всіх батьків є безпека життя та здоров’я дитини. Для цього варто постійно нагадувати дітям про елементарні правила поведінки.

Подбайте щоб ваші діти знаходились під постійним контролем дорослих, не маючи змоги особисто контролювати їх поведінку домовтеся з родичами, близькими друзями, знайомими про нагляд за вашими дітьми.

Під час спільного відвідування з дітьми пляжу, атракціонів та інших розважальних закладів, не відпускайте дітей на самостійні прогулянки, не забуваючи при цьому правила поведінки.

Завчасно домовтеся про місце зустрічі з дитиною чи родичами в разі випадкового загублення.

Виконуйте елементарні правила поведінки на воді та вимагайте цього від дітей, купайтеся у відведених для цього місцях, не залишайте дитину без нагляду під час ігор та купання.

Довіряючи дитині велосипед, нагадуйте їй Правила дорожнього руху, діти повинні знати їх та неухильно дотримуватись.

Вибирайте безпечні місця ігор для дітей, подалі від різноманітної техніки, інвентарю,  небезпечні предмети намагайтеся тримати у недоступних для дітей місцях.

Потурбуйтеся про унеможливлення доступу ваших малолітніх дітей до відкритих вікон у багатоповерхових будинках, особливо обладнаних москітними сітками.

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чекаєнебезпека. Діти не завжди відчувають небезпеку, а тому часто стають жертвами незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. Подбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки  та постійно контролюйте.

 

 

УМВС України в Житомирській області

 

Повернутись