Біду подолаємо разом

Чергова нарада із врегулювання наслідків пожежі, що охопила Овруцький район перед Великодніми святами, відбулася сьогодні в Овручі. Разом із першим заступником голови ОДА Володимиром Федоренко на Овруччину приїхали представники обласних служб ДСНС; департаменту соцзахисту населення; агропромислового розвитку та економічної  політики;  цивільного захисту та оборонної роботи; культури, молоді та спорту Житомирської ОДА, радник голови ОДА.

Спільно із головою РДА Ярославом Чепурко, заступником  голови райради Іриною Михайлевською, головою Овруцької ОТГ Іваном Корудом, Словечанської ОТГ Володимиром Трикишею, старостами потерпілих поселень району та представниками районних служб обговорено законні шляхи та процедуру надання державної допомоги постраждалим.

Наразі держава виділяє значні кошти для надання допомоги на відшкодування збитків населенню. Однак вже зрозуміло, що можуть бути випадки окремих юридичних колізій (власник будинку один, а особа, що проживає та потерпіла – інша). Для допомоги таким людям є домовленість із представниками бізнесу. Жоден потерпілий не залишиться без допомоги та підтримки.

Водночас очевидно, що на даний час варто зробити невелику паузу  в потоці волонтерської допомоги, аби дати змогу людям навести лад у всьому, що було привезено з усіх куточків району, області, країни.

До того ж робочій групі, що була створена за пропозицією Юрія Прокопця, потрібно визначити конкретні потреби населення на даний час. Починаючи з вівторка, 28 квітня, мешканці Личманів та Магдина візьмуться за розчистку згарищ та відбудову. Потрібна буде фізична допомога чоловіків. Про потребу в будівельних матеріалах та іншому приладді  буде повідомлятися регулярно.

По завершенню зустрічі керівники області та району виїхали у с ела Магдин та Личмани на зустріч із населенням.

Довідково :

З усіх питань щодо надання допомоги звертатися на телефон Гарячої лінії (098)594-16-20 або до заступника голови районної ради Ірини Михайлевської (067)456-44-10

 

Повернутись