Боротьба з незаконним видобутком бурштину

Сьогодні,10 липня, голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський провів міжвідомчу робочу нараду з питань протидії незаконного видобутку бурштину на території Житомирської області.

Сергій Машковський повідомив, що на нараді, яка відбулася під головуванням Президента на цьому тижні в м. Одеса, поставлено чіткі завдання перед головами облдержадміністрацій. Це - боротьба з корупцією, забезпечення безпеки в регіонах та залучення інвестицій. «Всі ці три проблеми в нашiй областi напряму пов’язані з незаконним видобутком бурштину.  Це основний аспект, що зумовлює корупцію як в органах влади, так і в правоохоронних органах. Проблема незаконного обігу готівки та зброї – є питанням не тільки безпеки області, а й національної безпеки», - сказав керівник області, додавши, що в  разі переведення копалень у правове русло - це була б найбільша інвестиція в наш регіон.

Голова облдержадміністрації наголосив на тому, що головне завдання керівників правоохоронних органів та голів райдержадміністрацій – забезпечити законність та правопорядок на відомчих ними територіях. «Коли я чую гучнi заяви про припинення видобутку бурштину - я б не був настiльки оптимicтичним. У мене є iншi данi. Росте збурення людей. Ви повиннi провести широку роз'яснювальну роботу серед мicцевого населення та припинити видобуток бурштину. В боротьбі з бурштиновою мафією ви маєте 100 відсоткову мою підтримку. Не можете - нixто нiкого не тримає - пишiть заяви на звiльнення. Перекладати вiдповiдальнicть - тут це не пройде», - зазначив Сергій Машковський.

Повернутись