Через недбалість постраждала Словечанська школа

Неспокійним видався понеділок, 27 листопада, для Словечанської школи . Як відомо, з Державного фонду регіонального розвитку на перекриття даху навчального закладу було виділено чималі кошти . Підрядна організація, ТОВ Будівельна компанія «Сучасні технології», приступила до виконання робіт. Старий дах школи було «розкрито», підрядник замовив профнастил для кровельних робіт.

Але непередбачувані обставини зіграли злий жарт :  постачальник матеріалів «не почув» замовника та затягнув процес доставки будматеріалів, підрядна компанія не поворушилася, аби прискорити процес. А тут ще й погодні умови нагадали : «Вже осінь, пора дощів, панове!»

От і залило дощовою водою третій поверх школи, місцями й до другого волога дістала. На ситуацію швидко зреагували голова адміністрації Юрій Дивинський та його перший заступник Володимир Гришковець. Довелося розповідати керівнику підрядної організації простою, доступною мовою , який порядок виконання робіт, як прораховувати усі ризики …

Не забарився з реагуванням і голова обласної адміністрації Ігор Гундич, приїхав до Словечного щоб, хоча й поночі, але на власні очі оцінити ситуацію та розмір збитків, заподіяних такою роботою. Як результат : матеріали доставлено, будівельна організація працює за існуючих погодних умов і має до 1 грудня завершити роботи, окрім того – покрити збитки, які понесла внаслідок їх недбалості школа.

Як стало відомо, голова облдержадміністрації Ігор Гундич зробив заяву про розірвання угоди із  ТОВ Будівельна компанія «Сучасні технології» на протязі двох тижнів. Подібні помилки неприпустимі. Витрачаються в пусту державні кошти, страждають діти, перервано навчальний процес.

Голова ОДА Ігор Гундич попередив, що особисто проконтролює роботи та звернувся до інших виконавців робіт:

«Хочу, щоб всі підрядники зрозуміли: для мене ні відстань, ні час доби, ні день тижня не є перешкодою, аби тримати руку на пульсі і бачити, де ви даєте в штангу».

 

Повернутись