День ліквідаторів на Овруччині

Вшанування ліквідаторів на Чорнобильській АЕС відбулося сьогодні, 14 грудня, в Овруцькому районі, населення  якого  чи не найбільше постраждало внаслідок екологічної катастрофи. Перед початком урочистостей керівники району та міста, представники громадськості поклали квіти до пам’ятних знаків тим, хто ціною власного життя захистив Європу  від руйнівної сили «мирного атому».

«Ми вдячні кожному, хто в ті страшні дні, не замислюючись над згубними наслідками для свого здоров’я, виконав свій громадянський та професійний обов’язок, - зазначив у своєму виступі голова адміністрації Юрій Дивинський. – Схиляючи голови перед світлою пам’яттю тих ліквідаторів, кого вже немає серед нас, закликаю пам’ятати їх подвиг і не допустити повторення подібної трагедії».

Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС були відзначені грамотами та подяками Житомирської обласної, Овруцької районної адміністрації та ради, Овруцької міської ради.

Довідково : 10 грудня, в переддень Дня ліквідатора, делегація Овруччини побувала у Чорнобилі та Прип’яті, вшанувавши пам'ять загиблих безпосередньо на місці техногенної катастрофи.

Повернутись