День незалежності на Овруччині

Урочистості до 24 річниці Незалежності України в районі було розпочато           21 серпня. На церемонії підняття Державного Прапора був присутній і поважний гість району – народний депутат України Володимир Арешонков. Разом із головою адміністрації Сергієм Ковердуном, головою ради Василем Налапієм та міським головою Валерієм Швабом народний обранець поклав квіти до пам’ятного знака Тарасу Шевченку.

Надзвичайно хвилюючим та урочистим моментом у ході мітингу до Дня Державного Прапора було вручення паспортів громадянина України Лавринович Олександрі та  Владиславу Книшевичу  , які відзначають свій 16 день народження разом із Днем народження держави. Тож голова адміністрації Сергій Ковердун побажав представникам молодого покоління успіхів у навчанні, творчих піднесень, вагомих здобутків в ім’я процвітання і розвитку своєї країни.

  Не менш урочисто пройшов святковий концерт у районному будинку культури. Адже саме там патріотам  Овруччини, що  безпосередньо захищали незалежність нашої держави на сході, було вручено  нагрудні знаки «Учасник АТО». Ось прізвища цих 37 славних наших земляків, яким бурхливо аплодував зал, дякуючи за їх мужність та патріотизм : Сердюк Микола Миколайович, Першко Ігор Петрович, Казмирчук Станіслав Володимирович, Шваб Юрій Петрович, Левківський Михайло Вікторович, Кирсанов Андрій Васильович, Сологуб Сергій Петрович, Теслик Олександр Вадимович, Гафуров Ільгіз Ільсурович, Антонков Дмитро Олександрович, Гайченя Володимир Миколайович, Невмержицький Василь Володимирович, Невмержицький Олександр Володимирович,  Головаченко Микола Миколайович, Кушнерчук Олександр Олександрович, Куделя Сергій Валерійович, Гримашевич Андрій Леонідович, Серков Олександр Олександрович, Думинський Петро Олксандрович, Сторожук Юрій Андрійович, Шерин Микола Валерійович, Корчемний Олександр Петрович, Хилевич Олександр Миколайович, Левінсон Юрій Іванович, Алексеєнко Олександр Іванович, Левченко Олександр Сергійович, Демидчук Олег Олександрович, Лазарчук Сергій Миколайович, Сарнавський Юрій Вікторович, Круковський Віктор Петрович, Козел Павло Іванович, Гуринчук Руслан Володимирович,  Диканчук Ярослав Михайлович, Лукашевич Микола Адамович, Крижанівський Олександр Григорович, Левківський Микола Іванович, Толкач Микола Володимирович.

«Саме час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін і виважених рішень, - зауважив у виступі перед церемонією нагородження Сергій Ковердун. -  Мирний і світлий день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості, не лише державних мужів, а усього народу нашої держави».

Чітко і категорично прозвучала позиція народного  депутата України Володимира Арешонкова : «Попри усі негаразди в країні : спад економіки, інфляція, антитерористична операція, що знову активізувалася на сході , в наших серцях живе глибока віра та переконання в кращому майбутньому нашої держави, у великі перспективи європейського шляху рідної Батьківщини, у покращення рівня життя кожної родини, кожного українця».

Довершив піднесення патріотичного духу чудово підготовлений концерт аматорських колективів Овруччини.

22 та 23 серпня стали днями культу здорового способу життя. Так, у суботу пройшов турнір з волейболу серед команд молоді та ветеранів Овруцького та Народицького району. Переможний кубок та грамоти поїхали цього річ до сусідів у Народичі. Вручаючи нагороди, голова адміністрації Сергій Ковердун та голова ради Василь Налапій побажали спортсменам нових яскравих матчів, впевнених перемог, міцного здоров’я та миру.

Вечір неділі проходив під прапором футболу, кубок проходив за підтримки районної ради та районної федерації футболу.

Спільним молебнем за Україну, її долю,  за її славних синів, що відстоюють цілісність та суверенітет держави, розпочався ранок Дня народження Держави у Свято-Преображенському храмі . Митрополит Овруцький та Коростенський Віссаріон закликав усіх до порозуміння, братньої християнської любові та єдності в ім’я миру та злагоди у країні.

Того ж таки дня за ініціативи Якова Грищука, керівника військово-патріотичного клубу «Пошук», активіста-волонтера, було покладено квіти до всіх міських меморіалів  борцям за незалежність України.

Вже традиційно за ініціативи «Ліги молоді» пройшов парад вишиванок та перегляд українського  кінофільму ( цього року це був «Поводир»).

 

Тож у серці кожного з учасників усіх заходів має жити віра у те, що кожен наш крок вперед буде багатий на перемоги, а кожен успіх робитиме нашу державу, як і кожного українця, на йоту міцнішим. І наближатиме той час, коли День незалежності знову стане воістину справжнім святом вільної, суверенної, непорушної України.

Повернутись