День визволення Овруча

Дорогі ветерани, шановні земляки!

 Сердечно вітаю вас із Днем визволення Овруччини від фашистських загарбників.

Ми знову і знову низько вклоняємося і віддаємо данину синівської поваги і вдячності живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни ветеранам Великої Вітчизняної за їхній безприкладний героїзм і воїнську доблесть.

Страшний слід на овруцькій землі залишила  війна. За роки окупації в районі було  спалено 37 сіл, знищено понад 6 тисяч мирних жителів, понад 3 тисячі чоловік спалено заживо. Про них залишатиметься вічна пам'ять та пам’ятники і обеліски, що височіють у кожному селі.

Доземний уклін ветеранам та вічна наша вдячність — живим і полеглим! Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння.

У цей надскладний для української держави час ми сповнені щирої віри у непорушну єдність наших кордонів, у щасливе майбутнє нашої незалежної держави. Ваші сини і внуки, дорогі ветерани, з гідністю виконують службовий обов’язок на сході країни, захищають Україну від агресії держави-сусіда, від ганебних проявів тероризму, жорстокості, мародерства.

Свята справа для нас, ваших нащадків , -  відстояти мир та не зрушити з обраного шляху. У такий час героїчний подвиг ветеранів Другої світової війни особливо цінується.

Здоров’я вам, визволителі Овруччини,  ще на довгі роки, миру і злагоди усім українцям!

З повагою, 

т.в.о. голови адміністрації              Олег Ващенко

 

 

Повернутись