Держава дбатиме про своїх захисників

Держава дбатиме про своїх захисників

Ще одна родина учасника антитерористичної операції, овручанина Олександра Головача, матиме тепер можливість придбати достойне, комфортне житло. Таке рішення прийняла робоча комісія на чолі із головою адміністрації Юрієм Дивинським.

Олександр Григорович Головач одним із перших пішов захищати східні кордони держави, пройшов нелегкі випробування під найнебезпечнішими точками : с.Піски, с.Водяне, с.Опитне, с.Орловка, м.Авдіївка, м.Костянтинівка Донецької області. На жаль, війна не пройшла для нього безслідно : внаслідок  отриманих травм Олександру дали 2 групу інвалідності. Однак батько двох дівчаток налаштований оптимістично, бо розуміє всю міру відповідальності за добробут родини.

Система отримання грошової компенсації на придбання житла така, що не дає можливості для фінансових маніпуляцій. Кошти на рахунок надходять лише після надання управлінню праці та соціального захисту копії угоди про купівлю-продаж житла. Голова сімейства запевняє, що вже не лише облюбував квартиру, а й узгоджує  питання із компанією-власником щодо умов оплати.

Можливості такі надано у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року №719 про «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов».  

«Ми вдячні Вам за патріотизм, проявлений у справі захисту суверенітету України, - сказав на завершення засідання Юрій Дивинський. - Впевнений , що держава й надалі дбатиме про тих, хто став на її захист. Бажаємо Вам та Вашій родині усіляких гараздів, а головне – миру і доброго здоров’я».

Повернутись