Діти – то її багатство

А дітей у Серафими Андріївни Воробей  - дев’ятеро, а ще двадцять онуків та вже четверо правнуків . тож у хаті часто буває гамірно та весело.

Хоч нелегкі були часи, але дала мати усім синам і донькам належний догляд, відповідну освіту та, що найголовніше , - хороше виховання. До того ж встигала й власне полечко обробляти, і у колгоспі Бігунському добросовісно працювати. Тож виховувала дітей власним прикладом працелюбності, любові до рідної землі-годувальниці. І зовсім не дивно, що коли ненька - Україна потребувала  захисту, то пішов один із синів Серафими Андріївни , Юрій, добровольцем.

Враховуючи усі заслуги , Президент України підписав Указ від 3 грудня 2015 року про нагородження Воробей Серафими Андріївни почесною відзнакою «Мати-героїня».

Вручати нагороду до оселі завітали перший заступник голови адміністрації Юрій Дивинський та секретар сільської ради Любов Воробей.

«Ми щиро дякуємо Вам, шановна, за те, що Ви дали достойне виховання дітям, - сказав, вітаючи Серафиму Андріївну, керівник району, - бо нині вони, кожен на своїй роботі, у своїй сім’ї утверджують важливість праці задля добробуту власного та держави,  родинні звичаї та традиції».

Довідково : Воробей Серафима Андріївна 1988 року отримала орден «Материнська слава» І ступеня.

Повернутись