Для забезпечення прозорості діяльності влади

За результатами засідання та на підставі протоколу від 12.01.2017 р № 1 комітету з відбору представників громадських об’єднань до складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В» надаємо :

Перелік громадських об'єднань та їх кандидатів, які подали заяви на  включення їх кандидатів до складу Конкурсної комісії

1.     Батильчук Оксана Анатоліївна, представник благодійної організації «Волонтер Полісся».

2.     Дубницький  Іван  Петрович, представник Спілки журналістів України.

3.     Комаревич Сергій Васильович, представник громадської організації «Ліга Молоді».

4.     Левківський Микола Костянтинович, член громадської організації «Громадське формування з охорони громадського порядку «Кварцит»».

5.     Салючок Руслан Васильович, представник громадської організації «Овруцька районна спілка ветеранів антитерористичної операції».

6.     Тимошенко Сергій Іванович, представник громадської організації «Спільна справа м.Овруч».

7.     Цимбалюк Василь Олексійович, представник громадської організації «Овруцька районна спілка ветеранів Афганської війни».

8.     Чижевський Анатолій Павлович, представник громадської організації «Овруцька районна спілка рибалок».

9.     Чіпак Ярослав Миколайович, представник  громадської організації «Спілка поляків Овруччини»

 

Перелік громадських об'єднань та їх кандидатів, які допускаються до участі у відборі представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії

1.     Левківський Микола Костянтинович, член громадської організації «Громадське формування з охорони громадського порядку «Кварцит»».

2.     Салючок Руслан Васильович, представник громадської організації «Овруцька районна спілка ветеранів антитерористичної операції».

3.     Тимошенко Сергій Іванович, представник громадської організації «Спільна справа м.Овруч».

4.     Цимбалюк Василь Олексійович, представник громадської організації «Овруцька районна спілка ветеранів Афганської війни».

5.     Чижевський Анатолій Павлович, представник громадської організації «Овруцька районна спілка рибалок».

 

Повернутись