До уваги інститутів громадянського суспільства

До уваги інститутів громадянського суспільства! До 1 жовтня триватиме внесення правок у надані на ім’я ініціативної групи документи

Представники інститутів громадянського суспільства, делеговані для участі в установчих зборах із формування нового складу Громадської ради при Овруцькій районній державній адміністрації (далі – установчі збори), матимуть можливість усунути невідповідності в наданих ними документах до 17.00 години 01.10.2017 включно.

Таке рішення було прийнято ініціативною групою з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Овруцькій районній державній адміністрації (далі – ініціативна група) під час її засідання 21 вересня, на якому було обговорено результати перевірки наданих інститутами громадянського суспільства документів.

Інститути громадянського суспільства, в документах яких були виявлені невідповідності, у визначені постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України) термін та порядку будуть поінформовані ініціативною групою про зміст та характер помилок, що вони припустилися.

Документи з усуненими невідповідностями прийматимуться з 9.00 до 17.00 за адресою: м. Овруч, вул. Шевченка, 31-а, 3 поверх; каб. 305 (сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації).


Нагадаємо, що проведення установчих зборів заплановано на 05 жовтня.

Повернутись