Дорослі розмови на дитячому майданчику

Дорослі розмови на дитячому майданчику

         Скажете : так не буває. Помиляєтеся. Саме діти є індикатором, тим лакмусовим папірцем, який найшвидше і, що саме головне,  - найвідвертіше реагує на всі події, що відбуваються навколо.

Днями голова адміністрації Сергій Ковердун, здійснюючи виїзний прийом громадян у В. Фосні, зайшов до дитячого садка. Візит був невипадковий, бо до адміністрації надійшли звернення щодо роботи закладу.

Поспілкувавшись із дітлахами, очільник району оглянув приміщення , поцікавився можливостями розширення закладу, бо ж на черзі перебуває близько двадцяти дітей села. Тому відкриття другої групи є досить актуальним питанням.

Звичайно ж, є й побутові проблеми, які потрібно вирішувати із залученням як сільського голови, так і допомоги благодійників. Територія садочка на певних участках не загороджена, віконні рами на кухні потребують негайної заміни. Всюди потрібна рука господаря.

До господаря сільської ради у Сергія Ковердуна було теж чимало питань, які було піднято представниками громадськості села. Ясна річ, як би не працював керівник, а завжди є місце для здорової критики, бо ж за всім не вглянеш. Та є питання, які потрібно вирішувати першочергово : надання житла сиротам та особам із числа дітей –сиріт, допомога учасникам АТО, та й за дотриманням порядку хоча б біля адмінприміщень, що у центрі села, потрібно слідкувати ретельніше.

Зустрівся того ж таки дня Сергій Ковердун із жителями с. Фосня, які розповіли керівнику району про наболілі проблеми.

За результатами виїзного прийому було дано ряд доручень структурним підрозділам , тож будемо чекати на зміни. А вони найближчим часом мають бути суттєвими. Децентралізація, що має відбутися в державі, підштовхне керівників громад до більш ретельного обрахунку бюджету та визначення пріоритетів у господарській та адміністративній діяльності. Має прийти усвідомлення того, що ніхто не вирішуватиме проблеми громади, якщо вона сама не прагнутиме змін.

Завідувач сектором

з інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації                                     Наталія Жураховська

Повернутись