Дозвольте сонцю заробляти для Вас

Дозвольте сонцю заробляти для Вас!

Під таким слоганом проходив днями у райдержадміністрації семінар з питань впровадження новітніх енергозберігаючих технологій. Голова адміністрації Юрій Дивинський в декількох словах ознайомив директорів підприємств, керівників комунальних закладів, голів місцевих рад із основними питаннями зустрічі та передав слово заступнику начальника департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадію Забродському. Увазі присутніх була надана вичерпна інформація про можливості використання сонячної енергії та умови придбання , встановлення та використання сонячних батарей.

Про сонячну енергетику та перспективи її розвитку ведуться суперечки і дискусії вже не один рік.Більшість вважають її енергетикою майбутнього, надією всього людства.Сучасні сонячні батареї здатні працювати без нових капіталовкладень десятки і навіть сотні років, вироблена ними сумарна енергія дорівнює нескінченності. Ось чому в довгостроковій перспективі електроенергія, одержана з використанням енергії сонця, стане не просто рентабельною, а й прибутковою.

Останнім часом багато людей оснащують свої будинки системами геліоколекторів для отримання гарячого водопостачання. Використовуючи енергію сонця, вони забезпечують оселю теплом в автономному режимі і дозволяють практично не залежати в питаннях гарячого водопостачання від житлово-комунальних структур.

Звичайно ж, це задоволення не з дешевих, однак представник «Укргазбанку» запевнила, що саме з метою підтримки населення розроблено програму кредитування «Еко-енергія».

Подібні питання потребують більш детального вивчення, потрібен час на осмислення переваг, проте варто сказати, що тема зацікавила багатьох керівників, по завершенню зустрічі вони підходили до спеціалістів , з’ясовували окремі моменти. до того ж присутнім було роздано брошури й газету, де можна почерпнути ще більше корисної інформації.

Без сумніву, це перспективний напрям, який буде й надалі розвиватися. та й від місцевої влади передбачена суттєва підтримка – часткове відшкодування витрат.

Детальніше: на сайті «Укргазбанку»(www.ukrgasbank.com) та за посиланнями www.atmosfera.ua, www.ukrenergo.com , http://oda.zt.gov.ua/sonyachna-storona-problemi.html

Повернутись