Древній Овруч зустрічав гостинно

Древній Овруч зустрічав гостинно.

23-24 вересня наше славне місто відзначало своє родинне свято -  1071 рік від дня заснування. Ошатні, святково прибрані вулиці, площі, паркові зони з самого ранку оживилися рухом овручан та гостей міста. А тих, хто приїхав розділити з нами радість свята було дуже багато: і сусідні села, і сусідні райони, і поважні гості з Житомира та Києва.

Ще о восьмій ранку Привокзальна площа залунала звуками фанфар, бо святкування Дня міста розпочалося її урочистим відкриттям. Вокзал – це ворота міста, саме по його вигляду складається  перше враження у всіх, хто до нас приїздить. На сьогодні докладено чимало зусиль, аби це враження було приємним.

Вже об одинадцятій годині центральна площа міста була не менш велелюдною, ніж у мегаполісах. Зі сцени прозвучали вітання міського голови Івана Коруда, який розпочав урочисте театралізовано-мистецьке дійство.

Від виступів наймолодших місцевих артистів до вже визнаних зірок сцени, від святкового параду підприємств , установ , організацій району до параду молодих мам, байк-параду, козацької ходи та маршу барабанщиць, від дефіле фольк-моди «Від давнини до сьогодення» до масштабного фестивалю «Поліська Пані Картопелька» - свято так захоплювало, що, здавалося, все побачити просто не встигнеш.

Вже традиційно на міській сцені вітали кращих із кращих працівників міста. Голова обласної адміністрації Ігор Гундич вручив нагороди – грамоти ОДА та відзнаки «Людина року м. Овруч».

«Об’єднавшись в громаду, ви отримали ключ до свого розвитку – відчинили можливості децентралізації. Сьогодні ми разом із вами будуємо нову Житомирщину, де розвиваються і невеликі міста, як Овруч, і малі села», - відзначив Ігор Гундич у вітальному слові.

«В Овручі живуть і працюють щирі й порядні люди, які щодень дбають про добробут свого краю, про наповнення місцевого бюджету, про збагачення духовних і культурних цінностей, збереження традицій, - підкреслив, вітаючи всіх присутніх, голова райдержадміністрації Юрій Дивинський. - Люди, які будь-якої хвилини готові стати на захист своєї Батьківщини, якщо вона цього потребуватиме».

Цього дня Юрій Дивинський вручив відзнаку Президента України – медаль «Мати – героїня» – Вірі  Миколаївні Чичирко, мешканці  смт. Першотравневе.

Слова вітань прозвучали й від представника народного депутата Володимира Арешонкова, який згодом долучився до проведення фестивалю та порадував усіх концертом «Лісапетного батальйону», і від депутатів обласної ради Олександра Павлушенка та Андрія Озерчука, і від гостей із Коростеня, Народич, Баранівки…

Яскраві кульки злетіли в небо, як символ високих перспектив Овруччини , свободи та висоти польоту думок її молоді. Свято відлунало, попереду – трудові будні та нові звершення. Все для тебе, моє рідне місто Овруч!

Повернутись