Дякуємо за надану допомогу

Шановні волонтери, благодійники – всі, хто з неймовірною щедрістю душі та співпереживання за долю мешканців Овруччини долучився до надання благодійної допомоги!

Щиро дякуємо кожному з вас за все, що надійшло у вигляді  доставлених безпосередньо на місце речей, продуктів харчування, медикаментів тощо  у ці вкрай важкі для наших земляків дні . Підтримка з боку кожного з вас – неоціненна  і дуже необхідна.

Наразі хочемо, аби нас почули та зрозуміли правильно :  мешканці найбільш постраждалих сіл із вдячністю за зроблене просять  зробити хоч невелику паузу, дати їм можливість навести лад у всьому, що було привезено з усіх куточків району, області, країни.

На даний час існує лиш одна нагальна потреба –5 ( п’ять ) палаток розміром 15*15 метрів, щоб можна було відсортувати надану допомогу та, що найважливіше, заховати від можливих опадів.

Починаючи з вівторка, 28 квітня, мешканці Личманів та Магдина візьмуться за розчистку згарищ та відбудову. Потрібна буде фізична допомога чоловіків. Про потребу в будівельних матеріалах буде повідомлено додатково.

Ще раз дякуємо всім за розуміння!

Повернутись