Дякуємо за небайдужість та щедрість

Дякуємо за небайдужість та щедрість !

         Всім, хто відгукнувся на заклик про допомогу, хто не стояв осторонь біди, що увійшла в домівки мешканців охоплених вогнем сіл Овруччини, хто з перших годин, першого дня став до боротьби зі стихією, до подолання її наслідків.

         Личмани, Магдин, Острови, Нижня Рудня, Середня Рудня. Ці села стали центром уваги чи не всієї України. До боротьби з вогнем стали підрозділи МНС та лісових господарств не лише Житомирщини, а й Івано-Франківської, Волинської, Львівської, Тернопільської, Полтавської, Вінницької, Хмельницької,Черкаської областей. Мужні духом хлопці  зупинили вогонь, а на зміну їм вже приходять звідусіль волонтери, благодійники, земляки, сусіди…

         Їдуть звідусіль, везуть допомогу : одяг, харчі, воду, предмети першої необхідності, посівні матеріали, білизну. Важко й сказати, чого немає в посилках, бандеролях, автомобілях із гуманітаркою.

Паралельно щодень працюють урядовці, обласна та районна робочі групи. Визначення постраждалих, обсягів понесених втрат, оформлення пакету документів на виділення допомоги з державного бюджету, резервного фонду місцевих рад, організація роботи із відновлення житла постраждалим.

Наразі , звичайно ж , гостро стоїть потреба робочої сили, адже згарища потрібно розчистити. Виникає необхідність у придбанні шиферу, цегли, глини, цементу, фарби. Згоріли фруктові дерева, тому й саджанці стануть у нагоді.

Подбали й про дітлахів. Рюкзаки, канцелярське приладдя, фарби, олівці, іграшки. Щойно повідомили, що благодійники купили 14 велосипедів, які вже привезли у постраждалі села.

Розчулили дитячі малюнки, що були вкладені в одну із посилок.

Неймовірна гордість за наших людей, їх згуртованість, сповнює наші серця . Не втомлюємося казати слова подяки кожному, хто сприйняв це горе як власне. Гуртом ми здолаємо все. Щиро дякуємо за все!

З повагою,

голова адміністрації Ярослав Чепурко

 

P.S Зворушливі дитячі малюнки 

Повернутись