Готуємося до зими

За своєрідним  збігом обставин робоча нарада щодо стану доріг та підготовки до їх утримання у зимовий період, запланована на 28 листопада, співпала із першим снігопадом на Овруччині. Найбільше, що турбувало головуючого на нараді Володимира Гришковця, першого заступника голови адміністрації, - чи достатньо в районі техніки, аби забезпечити розчищення доріг у разі складних погодних умов, що взимку – не рідкість.

Слід відзначити, щороку до вирішення питання активно долучаються сільгоспформування району, лісові господарства, промислові підприємства району, на окремих територіях підписуються угоди із представниками приватного сектору. Тож і цей рік не буде виключенням. Овруцька міська та Словечанська об’єднані територіальні громади укладатимуть відповідні угоди на виконання снігоочисних робіт. Керівники філій «Овруцький райавтодор» та «Овруцька ДЕД» доповіли, що піском та соляною сумішшю підприємства забезпечені, техніка до роботи в зимовий період готова.

В ході наради було визначено завдання сільським старостам вивчити можливості та надати пропозиції щодо співпраці із приватними особами, що мають необхідні транспортні засоби.

Для довідки : На даний час діє угода Житомирського облавтодору з ПП «Автомагістраль» на зимове утримання доріг. З січня 2018 року дорожне господарство має перейти в обласне підпорядкування.

 

 

 

Повернутись