Громадська приймальня Управління СБ України

У Овручі працює громадська приймальня та «телефон довіри» Управління СБ України в Житомирській області

Для прийому звернень від мешканців регіону про факти корупції чиновників та посадовців, наміри чи заклики до сепаратизму, силового захоплення державної влади, терористичної і диверсійної діяльності, інші правопорушення, що відносяться до компетенції СБУ, Управління Служби безпеки України в Житомирській області повідомляє про роботу громадських приймалень в усіх районних центрах регіону.

У Овручі громадська приймальня знаходиться за адресою: Житомирська область, м. Овруч, вул. Богдана Хмельницького, 42та працює у понеділок (з 16.00 до 18.00), середу (з 10.00 до 13.00) та п’ятницю (з 10.00 до 13.00). Наявну інформацію мешканці району можуть повідомляти за номером (0248) 4-36-10 чи надсилати наелектронну скриньку ovruchsbmrv@ukr.net.

Прийом громадян здійснюється без попереднього запису і за наявності паспорта або іншого документу, що засвідчує особу.

Крім того, інформацію про можливі правопорушення у сфері державної безпеки, як і раніше, можна цілодобово повідомити за «телефоном довіри» Управління СБУ в Житомирській області (0412) 47-21-52тадо громадської приймальні УСБУ за адресою: м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 7, або надіславши листа на електронну скриньку УСБУusbu_zhr@ssu.gov.ua.

Отримана інформація обов`язково буде перевірена, а конфіденційність – забезпечена. За результатами перевірки прийматимуться відповідні рішення.

 

Прес-група УСБ України

в Житомирській області

Повернутись