Ідуть на захист рідної землі

Ідуть на захист рідної землі

         По території всієї України до 18 червня тривала п’ята хвиля мобілізації військовозобов’язаних. Чоловіки нашого району , розуміючи серйозність ситуації, що склалася в державі, та реально оцінюючи  рівень небезпеки, в більшості своїй із розумінням поставилися до свого обов’язку , тож Овруцький район планове завдання виконав на 93%. Поряд із тим, існує ряд проблем із призовом на військову службу. В першу чергу , є непоодинокі факти ухиляння від отримання повістки або ж неявка у військкомат у визначений повісткою термін. Окрім того, в силу різних причин,у більшості осіб, що підлягають мобілізації, є право на відтермінування за станом здоров’я.

Про це та про інші проблеми проведення мобілізації йшлося днями на робочій нараді із сільськими головами за участю голови адміністрації Сергія Ковердуна та голови ради Василя Налапія.  Присутнім доведено до відома, що на даний час триває проходження медкомісій, продовжується вручення викликів до військомату. Голови місцевих рад повинні активно долучатися до процесу проведення чергової хвилі мобілізації, працювати спільно із представниками військкомату.

Додатково повідомляємо, що всі мобілізовані проходять 24-денну підготовку в навчальних центрах, лише тоді згідно військово-облікових спеціальностей розподіляються по військових частинах, де на протязі місяця проходить військове злагодження. Лише тоді здійснюється відправка на територію бойових дій.

Повернутись