Ювілей Словечанської школи

Зігріта теплим осіннім сонцем, щирою любов’ю учнів та вчителів, зустрічала  гостей славна ювілярка – Словечанська загальноосвітня школа. На свято до дружньої шкільної родини завітали її ветерани педагогічної ниви, які віддали справі виховання дітей свою мудрість і знання, колишні випускники, добрі друзі та меценати школи – представники лісгоспів, а також керівники району.

Вітаючи всіх присутніх зі святом, Олег Ващенко, т.в.о. голови адміністрації, зауважив, що основним завданням педагогічного колективу в таких непростих суспільно-політичних умовах є виховання нового покоління патріотів України. «Сьогодні країні надзвичайно потрібні професіонали в усіх галузях господарства. У Ваших, учительських руках, - майбутнє незалежної, вільної, сильної як економічно, так і духовно держави».

«Школа назавжди залишається у серці кожної людини теплим спогадом, - зазначив у вітальному слові голова районної ради Василь Налапій. – Для більшості вчителів вона стає другою домівкою. Яскравий приклад тому – вчительська родина Макарчуків, які спільно віддали 100 років роботі у цьому навчальному закладі.»

Сьогодні Словечне – одне з найбільших сіл району з розбудованою інфраструктурою, потужними лісовими господарствами, лікарнею. Але центром знань, духовності , людяності була й залишається школа. За півтора століття з її стін вийшло багато випускників, розлетілася разом з ними слава про рідне село, про мудрих, гарних вчителів.

З особливим теплом розповідали учні про всіх вчителів, які працею своєю прославляли Словечанський край, відправляючи у широкий світ тих, хто згодом став академіком, міністром, дипломатом. Не забули сказати теплі слова вдячності тим, хто вже знаходиться на заслуженому відпочинку, згадати словні трудові династії, що з покоління в покоління віддавали й віддають свою любов школярам Словечанщини.

Сьогодення школи – це злагоджений, високопрофесійний колектив, який очолює молодий, енергійний та творчий директор Ігор Ляшенко, понад двісті допитливих, здібних та старанних учнів, які й надалі примножуватимуть славу навчального закладу. Підтримують шкільну родину два місцевих лісгоспи, представники яких також завітали на свято з цінними подарунками. Турбується про одну з найбільших сільських шкіл відділ освіти в особі Ярослава Северенчука, передав ювілярам найщиріші вітання, подяку за довіру та подарунок і новообраний депутат Володимир Арешонков.

Відшуміло свято, розійшлися гості, а зал, коридори, учнівські класи ще довго зберігатимуть тепло щирих слів подяки, теплих побажань добра, приємних спогадів про минуле і найсміливіших сподівань на прекрасне майбутнє. І вічною буде вдячність учителю. Бо вчителем школа стоїть, а школою – все наше суспільство.

 

Повернутись