Конфлікт навколо Піщаницької водойми

Минулий тиждень ознаменувався для мешканців с. Піщаниця та рибалок району черговою спробою спуску води та вилову риби на водоймі, що стала вже традиційним «каменем спотикання» між орендарем дамби та шахтного водоскиду Миколою Білоусом, підприємцем з Київщини, та місцевим населенням.

Цього разу він привіз «групу підтримки» на семи автівках із заклеєними номерами . Під приводом ремонту дамби молодики з допомогою спеціальних механізмів намагалися підняти шлюз. Слід зазначити, що у приїжджих не було жодних дозвільних документів на здійснення будь-яких робіт (будь то ремонт чи вилов риби).

Громадськість , звичайно ж, забила на сполох, на місце події виїхав т.в.о. голови адміністрації Олег Ващенко , слідчо-оперативна група Овруцького РВ УМВС, представники Спілки рибалок.

Олег Ващенко вкотре висловив принципову позицію керівництва району щодо недопущення безконтрольного вилову риби у водоймі жодною із сторін конфлікту. Варто відмітити, що досить вміло та оперативно відреагували на ситуацію силові структури на чолі із підполковником Володимиром Гурінчуком, тому цього разу вдалося уникнути загострення конфлікту.

У понеділок, 16 березня, відбулася робоча зустріч очільника району Олега Ващенка із начальником обласного управління водного господарства Василем Азімою та головою Спілки рибалок Овруччини. Було обговорено ситуацію, що склалася навколо водойми з метою законного її вирішення та недопущення виникнення на цьому підґрунті соціальної напруги в районі.

Повернутись