Конкурс пісні та поезії

Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!

         Саме ці рядки класика спадали на думку чи не всім учасникам конкурсу на краще виконання патріотичної лірики та пісні серед молоді. В той час, коли нашим юнакам і дівчатам дорікають за байдужість, пасивність, сконцентрованість лише на віртуальній реальності, всі, хто був присутній у залі районного Будинку культури того дня, переконалися, що подібні звинувачення – марні. Один за одним виходили на сцену молоді виконавці та від їх проникливих слів щеміло в душі, на очі нагорталися сльози. Це були і сльози болю за втратами, що їх понесла рідна Україна, виборюючи незалежність і волю, і сльози гордості за наше юне покоління, яке так гостро і водночас тонко відчуває цей біль, так вболіває за краще майбуття, так прагне миру, добра і щастя.

         Організатори конкурсу – відділ сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації та відповідне управління облдержадміністрації – та члени компетентного журі зіткнулися із непростим завданням : визначити кращих із кращих та назвати імена переможців. Тож коли на сцену вийшли голова адміністрації Юрій Дивинський та начальник управління сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, хвилювання серед конкурсантів.

Головний приз – кубок переможця – було вручено Світлані Гавриловській із Хайчі (за краще читання поезії) та Марині Шализі (за краще виконання пісні). Всі номінанти та учасники отримали призи, грамоти подяки і задоволення від власних виступів.

Щиро дякуємо всім : молоді, що так натхненно виступала з районної сцени, організаторам свята, глядачам – за прекрасний настрій, за душевні пісні й вірші, за високий дух патріотизму.

Повернутись