Координаційна робота з допомоги переселенцям

За даними чергового засідання районного координаційного штабу з питань надання допомоги тимчасовим переселенцям станом на 05.08.2014 року за допомогою до райдержадміністрації звернулося 65 осіб – мешканців АР Крим та регіонів Донеччини, Луганщини, що входять до території проведення АТО.

Коло проблем, з якими стикаються тимчасові переселенці, не змінилося, - житло, отримання пенсій, соцвиплат, працевлаштування.

«Ми робимо усе можливе, аби забезпечити людей тимчасовим житлом, прискорити реєстрацію для надання можливості отримувати пенсії», - зазначив голова райдержадміністрації Валентин Бортнік.

 Прибулим громадянам із зони проведення АТО  запропоновано тимчасове поселення у готель м. Овруча чи будинки у сільській місцевості, що надаються у тимчасове користування.

 Окремо за наслідками засідання було дано доручення міському, селищному, сільським головам та працівникам РВ УМВС надавати невідкладно інформувати штаб про появу на підвідомчій території осіб, що приїжджають з інших регіонів України . Підтримано також пропозицію щодо необхідності проходження тимчасовими переселенцями медичного огляду при рай поліклініці.

Повернутись