Легалізація найманої праці

            З метою захисту прав громадян,  пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, діє розпорядження голови Овруцької райдержадміністрації № 89 від 18.04.2012р “Про легалізацію трудових відносин”.

Діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення щодо виявлення осіб без належного оформлення трудових відносин, у тому числі сезонних працівників перебуває на особистому контролі голови райдержадміністрацій, який є головою робочої групи та  відповідає за організацію її діяльності. 

            У складі представників управління праці, Пенсійного фонду, районного центру зайнятості, Овруцької ОДПІ та Овруцького відділення поліції Коростенського відділу поліції в Житомирській області були здійснені обстеження суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність на території м. Овруча та роз’яснено діючі зміни в трудовому, пенсійному та податковому законодавстві.

За період роботи (з 29 липня по 12 серпня 2016 року) робочої групи з легалізації трудових відносин на деревообробних підприємствах району проведено наступну роботу.

Здійснено 3 рейди, обстежено 11 підприємств, виявлено 12 працівників без оформлення трудових відносин, а саме:

ФОП Швай О.О., м. Овруч, цех виготовлення деревного вугілля – 2 чол.

              ФОП Швай О.О., м. Овруч, цех виготовлення деревного вугілля – 2 чол.

  ТОВ «Тімбертрейд», м. Овруч, деревообробний цех, -  3 чол.

  ФОП Кирдан В.Д., с. Дубовий Гай, деревообробний  цех, - 2 чол.

  ФОП Шутка В.Я., с. Дубовий Гай, деревообробний  цех, - 3 чол.

 ФОП Авгітов А.С. – м. Овруч, цех по виготовленню паливних брикетів, цех не працював.

 ФОП Павленко В.І. – с. Невгоди, стрічкопильний верстат розміщений біля власного будинку, найманої  праці не зафіксовано.

Керівникам вищезазначених підприємств надано термін оформлення трудових відносин. При ненаданні підтверджуючих документів матеріали будуть передані до управління Держпраці у Житомирській області для вжиття заходів реагування.

Станом на 15.08.16 ТОВ «Тімбертрейд» уклало трудові відносини із працівниками, які працювали нелегально. Копії наказів надано УПСЗН Овруцької РДА.

Крім цього, за період з 29 липня по 12 серпня в ході роз’яснення трудового законодавства з питань легалізації трудових відносин із керівниками підприємств, які зайняті переробкою деревини в районі було укладено трудові відносини на наступних підприємствах:

1.      ФОП Жуковський М.І. – 1 чол.

2.      ФОП Когутко В.М. – 1 чол.

3.      ТОВ «Коч - Ліс» - 3 чол.

4.      ПП «Мирт» - 3 чол.

5.      ТОВ «Кодалес» - 1 чол.

6.      ФОП Іванов В.С. – 1 чол.

7.      ФОП Шмаюн С.Г. – 5 чол.

8.      ТОВ «Украгролісопереробка» - 26 чол.

 

 

 

Повернутись