Люди вийшли на акцію протесту

Сьогодні, 11 грудня, на трасі Виступовичі - Житомир (на участку між с. Виступовичі та смт. Першотравневе), близько 30 осіб, мешканців Руднянської сільської ради, провели попереджувальну акцію протесту. Люди перекрили рух автотранспорту на аварійно небезпечному участку дороги. Причина – ризик під час перевезення дітей шкільним автобусом до навчального закладу смт. Першотравневе.

 Дорожне покриття потребує капітального ремонту, відділом економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Овруцької райдержадміністрації було підготовлено листа на обласну службу автомобільних доріг щодо необхідності термінового вирішення даної проблеми.

До мітингуючих приїхав голова адміністрації Юрій Дивинський, аби вислухати та заспокоїти населення. До ремонту дороги державного значення Виступовичі-Коростень підрядна організація ТОВ «Автомагістраль» приступила в суботу, 9 грудня. За дорученням голови облдержадміністрації Ігоря Гундича на даному відрізку автошляху, а також на участку Овруч-Ігнатпіль, в цьому році буде здійснено ямковий ремонт, капітальний же заплановано на 2018 рік.

Проблема є, її вирішують по мірі надходження коштів, дане питання перебуває на суворому контролі керівництва області та району.

Повернутись