Медична гуманітарна допомога

Медична допомога від слов'ян США

16 серпня до центральної районної лікарні було доставлено медичну гуманітарну допомогу від слов'янської благодійної організації "Місія Еммануїл Мерсі" (США). Передав гуманітарку овручанам пастор церкви християн віри євангельської "Непохитна Основа", що в Коростенському районі, Олександр Ярошенко. 

"Ще торік намір передати медичну допомогу висловив наш земляк із Коростенщини Валерій Шкуринський, який очолює слов'янську благодійну організацію, - зазначив Олександр Ярошенко. - Від того, як ми спрацюємо під час, так би мовити, пілотного проекту, будуть залежати подальші стосунки у плані надання допомоги". 

Він зазначив також, що американці висловили прохання, аби розподіл допомоги відбувався за участі представників громадських організацій (такою в нашому районі виступила ГО "Овруччина"). 

Під час зустрічі із благодійниками, участь у якій взяли голова райдержадміністрації Юрій Дивинський, головний лікар ЦРЛ Микола Луцюк, голова ГО "Овруччина" Василь Налапій та медперсонал лікарні, для медичного закладу було загалом передано 430 кілограмів нового медичного приладдя: електроножі, механічні дрилі, ручні апарати для штучної вентиляції легень, урологічні набори, інсулінові шприци, катетери, одноразові та операційні простирадла, пелюшки, халати, серветки тощо.

Микола Завадський.

 

 

Повернутись