Михайло Забродський приклад для наслідування українським офіцерам

«Герой України полковник Михайло Забродський має стати прикладом для нового покоління українських офіцерів», – Президент України

У виступі на Державному підприємстві «Житомирський бронетанковий завод» Президент України Петро Порошенко розповів про три ключові завдання у своїй діяльності.

Глава держави зазначив: «Як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил, я мобілізую весь світ на підтримку України. Всі країни будуть стояти поруч, захищаючи український суверенітет, українську незалежність та українську демократію. Будь-який загарбник опиниться в тотальній міжнародній ізоляції».

Президент наголосив, що надзвичайно важливо сприяти патріотичному вихованню молодого покоління. «Жителі Житомирщини пишаються своїми сміливими воїнами-земляками. Герой України полковник Михайло Забродський має стати прикладом для нового покоління офіцерів. Тривалий час українці найбільше довіряли церкві. Сьогодні наші громадяни вірять армії, яка робить все можливе для того, аби на плечі наших дітей не ліг тягар війни», – вважає Глава держави.

Петро Порошенко також звернув увагу на те, що зараз треба змінити нашу державу. Президент зазначив: «Маємо докласти зусиль, аби побороти корупцію, несправедливу судову систему та наругу над людьми. Для цього нам потрібна єдність. Спільно ми побудуємо Україну, якою будемо пишатися».

 

Прес-служба облдержадміністрації

Повернутись