Нагородили героїв. Одного - посмертно

Указом Президента України двох героїв із Овруччини було представлено до високої державної нагороди – орден «За мужність» ІІІ ступеня.

В урочистій обстановці нагороди вручав голова адміністрації Сергій Ковердун.  У своєму зверненні до присутніх він відзначив, що незалежність на протязі усієї історії української нації діставалася нам надвисокою ціною, однак воля народу завжди була незламною. Тому й запропонував розпочати зустріч хвилиною мовчання в пам'ять усіх, хто поклав життя за свободу та суверенітет держави.

Отримувати нагороду за особисту мужність, героїзм, виявлені у справі захисту цілісності України вийшов Скрипник Олександр Миколайович, працівник Норинського щебзаводу. Він був мобілізований 11 березня 2014 року. Олександр Миколайович відстоював наше право на мирне життя й незалежність держави на протязі року. Молитви рідних були сильнішими від куль ворога, і 19 березня цього року він повернувся у рідну домівку, аби продовжувати працювати на благо родини, району, країни.

Як не важко було б це усвідомлювати, але Петро Радкевич із Черевок ніколи не носитиме свою нагороду, як і ніколи не побачить сумуючих за ним матері, дружини, двох красенів-синів. Його відзнаку вручили Надії Миколаївні, матері його дітей, які можуть гордитися таким батьком.

Петро Іванович був мобілізований до 30-ї Новоград-Волинської окремої механізованої бригади. Загинув при виконанні службового обов’язку. 2 жовтня 2014 року на приміщенні Листвинської школи герою встановлено меморіальну дошку.

Ми всі повинні бути свідомими того, що в світі немає нічого ціннішого від життя. Тому встановлення миру на рідній землі є першим і найважливішим завданням.

Повернутись