Редактор "Овруцького голосу" знову у студії Савіка Шустера

Минулої осені Савік Шустер вже зустрічався в прямому ефірі на телеканалі  3S.tvіз сотнею   редакторів з усієї України. Побачити і почути її тоді змогли мільйони телеглядачів.

Серед тих ста редакторів був і головний редактор газети «Овруцький голос», Заслужений   журналіст України  Іван Дубницький («Овруцький голос» детально про все це писала в №45 і 46 2016 року).Тоді вони домовилися проводити такі зустрічі в прямому ефірі регулярно.

І ось минулої п’ятниці, 5 лютого, в прямому ефірі слова і дії політиків знову оцінювали журналісти, які на запрошеннятелеканалу  3S.tv зїхалися до Києва. В числі 57 редакторів друкованих засобів масової інформації України був знову й редактор нашого часопису.                           

На цей раз, окрім теми Свободи Слова, політики були й питання корупції в регіонах, зміни до Конституції та реформування судової системи.

 А  наступного дня в  студії Шустер LIVE відбуласяся відверта  розмова колег про наболілі проблеми нашого суспільства і країни в цілому, а також проблем ЗМІ в сьогоднішній Україні. При цьому 68% рдакторів висловилися за повне перевантаження влади в Україні.

На знімку внизу: редактор «Овруцького голосу» Іван Дубницькийі його колега Наталія СТАДНИК з газети «Вечірній Харків» під час дебатів у студії Шустер LIVE.

Повернутись