Навчали школярів протипожежній безпеці

З метою ознайомлення та навчання основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності підростаючого покоління працівники Овруцького районного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області на базі Овруцької ЗОШ №3, м. Овруч було проведено громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». Її започатковано ще декілька років тому, і з кожним наступним її проведенням вона набуває все більшої популярності.  До участі у заходах були задіяні 240 учнів та 34 працівники школи.

Рятувальниками спільно з працівниками школипроведено навчальну евакуацію учнів та персоналу до сховища за сигналом «Повітряна тривога».

 Наступним етапом акції стало відпрацювання дій дітей та персоналу за сигналом «Пожежа», з чим вони справились на відмінно.

Найбільше захоплення діти отримали під час гасіння умовної пожежі. Кожен бажаючий міг взяти до рук порошковий вогнегасник та здолати полум’я.

Керівництво школи щиро подякувало співробітникам ДСНС за проведений захід, який надовго запам’ятається їхнім вихованцям.

 

Повернутись