Не гояться рани Чорнобиля

В нашому районі, який чи не найбільше постраждав внаслідок аварії на ЧАЕС, до 30-ї річниці техногенної катастрофи було проведено багато різного роду заходів. Керівники району доклали максимум зусиль, аби в ці дні згадали про всіх, хто брав участь у ліквідації  цієї без перебільшення глобальної  трагедії України : ліквідаторів, вдів загиблих учасників ліквідації аварії тощо.

Цими днями голова адміністрації Юрій Дивинський виконав ще одну почесну місію : вручив герою-ліквідатору, Івану Григоровичу Дашкевичу,  Почесну Грамоту Житомирської обласної державної адміністрації. «Це лиш невеличка частка того, що ми, врятовані від смертоносного атому, можемо сьогодні зробити для вас», - зазначив Юрій Дивинський.

Дуже хочеться, аби суспільство постійно, а не лиш у  канун чергових річниць, пам’ятало та підтримувало цих людей. Від імені громадських ветеранських організацій дякуємо всім небайдужим представникам бізнесу в районі, керівникам підприємств, що надали підтримку ліквідаторам аварії. Пам’ятаймо : в єдності наша сила. І добро завжди повертається добром.

Повернутись