Нехай завжди сміються діти

Щорічно 1 червня ми відзначаємо Всесвітній день захисту дітей. Сьогодні безтурботним дитячим сміхом  переповнились парки міста – центральний, що біля фонтану, та Чорнобильський. Весело та гамірно було на площі біля районного Будинку культури.  Саме у цих місцях проводилися різноманітні заходи для дітей.

Рухливі ігри, запальні танці, веселі конкурси, цікаві загадки – і все це, підсолоджене призовими цукерками, створювало  святковий настрій дітлахам та їх батькам. Достойним завершенням свята став подарунок від РЦ «Україна» - безкоштовний перегляд мультфільму та солодка киснева пінка усім малюкам.

«Дитинство – найщасливіша пора життя, - сказав, вітаючи усіх присутніх зі святом голова адміністрації Сергій Ковердун, –  і  ми, дорослі, робимо все для того, щоб наші діти були щасливішими, забезпеченішими , розумнішими та освіченішими, ніж ми, їх батьки». А ще керівник району запевнив, що , пропри надскладні умови в державі, місцеве керівництво постійно працюватиме над поліпшенням умов виховання та розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.

Повернутись