Незагоєні рани Чорнобиля

Пам'ять про героїв, що 29 років тому рятували світ від страшного атому, нетлінна. Підтвердження тому – низка заходів із вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, що були проведені на Овруччині.

На приміщенні Овруцького райвідділу міліції було встановлено три  меморіальні таблиці, які увіковічнили імена працівників правоохоронних органів, що брали участь у ліквідації наслідків екологічної катастрофи

«Меморіальна дошка землякам-працівникам  внутрішніх справ України – це ще один символ нашої вдячності за виконаний громадянський обов’язок, що можна прирівняти до подвигу, - зазначив голова адміністрації Сергій Ковердун на урочистій церемонії відкриття пам’ятного знаку. -   На ній викарбовано 83 прізвища людей, котрим, без перебільшення, ми маємо дякувати за дотримання законності та правопорядку у зоні відчуження у ті найважчі для країни дні».

Символічний знак був зроблений та встановлений з ініціативи ветеранів органів внутрішніх справ, які були безпосередніми учасниками подій 1986 року, та за підтримки місцевої влади та органів самоврядування.

Вже традиційний мітинг-реквієм відбувся в Чорнобильському парку міста. Цьогоріч  на ньому були присутні народний депутат України Володимир Арешонков, голова обласної ради Віталій Француз, представники органів влади Коростенського, Лугинського, Олевського та Народицького районів.

Народний депутат нагородив ветеранів  органів МВС, ліквідаторів північних районів Житомирщини медалями «За мужність», «За відвагу» та почесними грамотами, висловивши при цьому впевненість, що держава виконуватиме взяті на себе зобов’язання із соціального захисту постраждалого від аварії населення.

         Делегація району на чолі із заступником голови РДА  Анатолієм Бібком та начальником райвідділу УДНС Сергієм Тимошенко взяла участь в урочистій лінійці Великохайчанської загальноосвітньої школи, на малій батьківщині героя Миколи Ващука.

 

       

Повернутись