Новий керівник Національної поліції в області

24 травня перший заступник Голови Нацполіції України Вадим Троян представив особовому складу житомирської поліції нового керівника Головного управління Національної поліції в Житомирській області, полковника поліції В’ячеслава Печененка.

Захід пройшов за участю голови Житомирської обласної державної адміністрації Сергія Машковського, голови обласної ради Анжеліки Лабунської, начальника Управління СБУ в Житомирській області Володимира Пахнюка, прокурора Житомирської області Любомира Війтовича.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський висловив вдячність Валерію Рудику за плідну співпрацю у вирішенні питань суспільної безпеки. Водночас він зауважив, що призначення бойового офіцера, полковника поліції В’ячеслава Печененка на таку відповідальну посаду – є знаковою подією для героїв і патріотів регіону.

До цього В’ячеслав Петрович Печененко керував полком патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

 

Довідково. В’ячеслав Печененко народився 2 грудня 1970 року у м. Потсдам (Німеччина) у родині військовослужбовця. Закінчив у 1992 році Полтавське вище зенітно-ракетне командне Червонознаменне училище та у 2005 році – Національний університет оборони України.

З 1992 року служив у Національній гвардії України, а з 2000 по 2011 роки – у Внутрішніх військах МВС України: у м. Львові - начальником штабу зенітного дивізіону, у м. Дніпропетровську -  заступником начальника штабу.

З травня 2014 року полковник В’ячеслав Печененко став на захист цілісності та незалежності України у лавах першого добровольчого формування особливого призначення у структурі МВС України – полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, де був заступником командира, а з вересня 2014 року – очолив полк.

В’ячеслав Петрович нагороджений державними орденами Данила Галицького, «За мужність» ІІІ ступеня.

 

1

 

1

 

Повернутись