Новорічний калейдоскоп

Ось і повилася вервечка новорічних ранків, вогників, повіяло по Овруччині вітерцем передноворічних свят. Сьогодні весело та гамірно було в районному Будинку культури. За сприяння народного депутата України Володимира Арешонкова для дітей-сиріт, багатодітних родин та дітей з обмеженими фізичними можливостями відбулося новорічно-різдвяне дійство – спектакль , після перегляду якого дітлахи отримали солодкі гостинці від народного обранця.

Володимир Арешонков разом із головою адміністрації Юрієм Дивинським та головою Овруцької ОТГ Іваном Корудом привітали усіх присутніх в залі зі світлими святами Різдва Христового та Нового року. Разом із побажаннями добра, здоров’я , щастя й радості виступаючі побажали всім такого довгоочікуваного в Україні миру та злагоди.

Яскраві новорічні карнавали стартували й дошкільних навчальних закладах району. На свято у ДНЗ № 1 м. Овруча «Ромашка» прийшли подивитися очільник району та голова громади. Вони запевнили усіх присутніх, що й надалі працюватимуть над тим, щоб забезпечити гідне майбутнє «золотому фонду України» - дітям.

Тож в переддень свят бажаємо всім казкового настрою, загадування бажань і віри у здійснення мрій. Щастя нам усім у Новому 2018 році!

Повернутись