Обласний пленум організації ветеранів України

Підготовка та відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років, а також участь ветеранських організацій області у виборах до Верховної Ради України – ці питання обговорювалися на V обласному розширеному Пленумі організації ветеранів України, що відбувся 8 жовтня у м. Житомирі.

Голова ради обласної організації ветеранів України Микола Каширін зазначив, що 70-річчя визволення України від фашистських загарбників, що відзначатиметься 28 жовтня 2014 року, і 70-річчя Великої Перемоги – священні для нашого народу дати. Український народ заплатив високу ціну за перемогу у тій страшній війні. Ветерани знають ціну людського життя, і їм дуже важко усвідомлювати, що зараз, у мирний час, гинуть кращі сини України.

Микола Каширін наголосив на тому, що ветеранські організації області проводять роботу, направлену на захист своїх соціальних, правових та інших інтересів. Їх турбує збереження пам’яті про тих, хто віддав своє життя за краще майбутнє, ображає спотворення та фальсифікація подій і фактів Великої Вітчизняної війни, вони переймаються патріотичним вихованням молоді.

 Виступили перед ветеранами голова облради Віталій Француз та кандидат на посаду заступника голови обладміністрації Ярослав Лагута, вони ж і вручили нагороди двом кращим головам районних ветеранських організацій.

Надзвичайно приємно, що серед нагороджених відзнакою «Почесний ветеран України» – Валентина Миколаївна Дергунова, голова Овруцької райради ветеранів. Отож, повсякденна , на перший погляд непомітна робота нашої ветеранської організації є не лише важливою, а й не залишається поза увагою влади і держави.

Повернутись