Одягло Полісся стрічки у скорботі

Скорботна й урочиста була зустріч 22 вересня біля приміщення Сирницького лісництва : відкривали меморіальну дошку герою-односельчанину.

Ще не притупився біль гіркої втрати сина нашого Полісся, героя, вірного друга, колеги,односельця Анатолія Кулініча. Він повернувся до рідного лісництва, викарбуваний у граніті, увіковічений для нащадків, як світлий спогад та гірке застереження : мир потрібно берегти над усе, бо інакше втрачається найцінніше –  життя людське. Хоч  непросте воно буває, як у Анатолія, бо ж  виховувався у багатодітній родині, виконував нелегку сільську роботу, розуміючи всю складність буття, допомагав матері та молодшим членам сім'ї.

Він працював, не покладаючи рук: спочатку допомагав матері, яка теж все життя трудилася у лісгоспі, потім у Словечанському лісгоспі АПК складальником пиломатеріалів у цеху лісопереробки, згодом -  майстром лісу у Сирницькому лісництві Словечанського лісгоспу .

«Знаючи, що таке відповідальність та обов’язок, Анатолій не ховався за чужі спини, коли рідна Україна покликала його захистити мир і право на життя нас із вами, його рідних і близьких , - зазначив у своєму виступі Сергій Ковердун, голова адміністрації. – Тому обов’язком як держави, так і кожного з нас відтепер є турбота про матір, яка втратила найдорожче – люблячого сина».

Про постійну допомогу і підтримку родини запевнив і директор Словечанського лісгоспу Олександр Павлушенко, і сільський голова Анатолій Гримашевич.

А велика родина Євгенії Петрівни Кулініч і ще більша родина колег по роботі завжди пам’ятатиме свого щирого друга і вірного сина. Анатолій  був, є і навіки залишиться у нашій пам’яті, як символ мужності, самовідданості, патріотизму. Вічна слава героям, що віддалисвоє життя, захищаючи соборність та унітарність України, мир і спокій на рідній поліській  землі.

Повернутись