Оформити субсидію стало ще простіше

Оформити субсидію стало ще простіше

Умови призначення житлових субсидій визначаються Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. №848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 р. №1050), зі змінами та доповненнями.

За інформацією департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації станом на 23 листопада 2015 року майже 204 тис. сімей області отримують житлові субсидії.

За удосконаленим порядком субсидії призначено майже 197 тис. сімей, що становить 96,6% від кількості опрацьованих справ.

Інформуємо, що незабаром для оформлення субсидії жителям Житомирщини не потрібно буде обов’язково відвідувати органи соціального захисту населення. З 20 листопада українцям, для того, щоб оформити субсидію, достатньо зайти на портал iGov.

iGov.org.ua – портал, зроблений волонтерською командою в рамках боротьби з корупцією в Україні та вдосконалення бізнес-процесів у державних органах.

Оформлення закордонного паспорту, субсидії, допомога на дитину, реєстрація на авто – ці та сотні інших державних послуг команда волонтерів iGov вже запустили раніше у Дніпропетровську, Києві та в декількох пілотних областях. Наразі досвід впроваджується і на Житомирщині.

Протягом 1-2 тижнів житомиряни, як і жителі інших областей України, зможуть подавати заявки на оформлення субсидії та отримувати офіційні відповіді, не відвідуючи органи соціального захисту.

На сайті iGov.org.ua можна обрати область, місто, державні органи та переглянути перелік доступних послуг для цього міста. Також, на порталі вказано і ті послуги, які вже незабаром будуть втілені у конкретній області.

Повернутись