Опіка сиріт - справа загальнодержавна

У четвер, 18 травня, вже традиційно відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації, керівників відповідних соціальних служб і відділів РДА із випускниками одинадцятих класів – дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування. Цьогоріч у нашому районі їх восьмеро – це учні Овруцької ЗОШ № 4 Олександра Степанова та Дмитро Дубок, Покалівської – Андрій Залізинський, Великохайчанської – Таїсія Галицька, Тхоринської – Іван Зінкевич та Юрій Безуглий, Піщаницької – Інна Куницька, Великочернівської – Надія Трохимчук.

Із напутніми словами до випускників звернулися голова райдержадміністрації Юрій Дивинський та голова районної ради  Віталій Китиця, їхні заступники Віктор Пальоний та Ірина Михайлевська, депутат обласної ради Сергій Ковердун, представник депутата обласної ради Ігоря Рибинського - голова ГО «Овруччина» Василь Налапій, начальник служби у справах дітей РДА Леся Шваб, приватний підприємець Тетяна Бойцова. Вони привітали юнаків і дівчат із закінченням школи, побажали успіхів у вступній кампанії.

«Ми всіляко підтримуватимемо вас на обраному шляху до професійної самореалізації, - зазначив у напутньому слові керівник району Юрій Дивинський. – Сміливо крокуйте у доросле життя, здобувайте нові знання. А держава забезпечуватиме дотримання покладених на неї соціальних гарантій»

 Отримали випускники й подарунки, фінансову допомогу від депутатів облради І.Є. Рибинського та С.А. Ковердуна, а також запрошення на святковий обід у кафе «Космос» від Т.М. Бойцової. На завершення учасники зустрічі зробили спільне фото на згадку.

Наталія СТЕЛЬМАХ,

завідувачка сектору опіки та піклування служби у справах дітей РДА.

 

Повернутись