Особливості виплат військовослужбовцям під час їхньої участі в АТО

Уряд України ухвалив постанову про особливості виплат військовослужбовцям під час їхньої участі в АТО

 

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про особливості грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу в особливий період та під час проведення антитерористичних операцій», яка встановлює додаткові виплати військовослужбовцям за виконання бойових завдань та знищення бойової техніки очолюваних Росією терористів. Про це повідомляє Урядовий Портал.

На нараді 1 лютого за участю Міністра оборони України Степана Полторака, Начальника Генерального штабу України Віктора Муженка та Голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка Арсеній Яценюк повідомив, що на виконання доручень Президента України Уряд України ухвалив постанову про особливості виплат військовослужбовцям під час їхньої участі в антитерористичній операції.

Глава Уряду повідомив, що цією постановою визначаються загальні обсяги розміру винагороди для всіх військовослужбовців: «Той, хто бере участь в антитерористичній операції, отримає вдвічі більшу грошову винагороду, ніж в тому випадку, якщо він знаходиться поза межами території антитерористичної операції».

«За кожен день перебування в бою, тобто виконання бойового завдання, кожен військовослужбовець: чи це солдат, чи генерал - додатково отримує 1000 гривень», - повідомив він.

Окремо визначено грошову винагороду за успішне виконання завдання бойовими підрозділами і за знищення бойової техніки російських терористів. Розмір цих виплат, за словами Арсенія Яценюка, прив’язаний до мінімальної заробітної платні: «Якщо бригада успішно виконала завдання, вона отримує додатково 365 тисяч гривень, полк – 243 тисячі гривень, батальйон – 121 тисячу гривень, рота – 60 тисяч гривень».

Окрім того, за кожен знищений бойовий літак російських терористів виплачується 121 тисяча гривень, за систему залпового вогню - 60 тисяч гривень, тактично-ракетні комплекси – 54 тисячі гривень, за кожен танк – 48 тисяч гривень, об'єкт наземної артилерії та бойову машину піхоти – по 42 тисячі гривень, за кожен знищений переносний зенітно-ракетний комплекс - 30 тисяч гривень. Постанова містить також «додатковий перелік військової техніки російських бойовиків, у випадку знищення якої будуть додатково преміюватися українські військовослужбовці, прикордонники, працівники Служби безпеки України, Управління державної охорони, Державна служба з надзвичайних ситуацій».

 

Прес-служба облдержадміністрації

Повернутись