Перейменування вулиць міста

Минулого тижня у Овруцькій міській раді відбулося засідання  депутатської комісії, на якому було розглянуто питання  виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного(нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки» в напрямку перейменування вулиць міста.

Як нагадала у виступі секретар міської ради Лариса Іванова, питання зміни назв вулиць неодноразово піднімалося як на комісіях, так і на сесійних засіданнях , проводилося вивчення громадської думки тощо. Однак, коли на той час документи носили рекомендаційний характер, то на часі виконання Закону, який, до речі, передбачає кримінальну відповідальність за ухилення від його виконання.

Було прийнято рішення про здійснення даної роботи в два етапи. Першочерговому перейменуванню підлягатимуть вул. Леніна, Постишева, Дзержинського, Чапаєва, Артема, Фрунзе, Котовського, 50 років Жовтня, К. Маркса, Свердлова.

Дане питання (а саме, нова назва вулиць) буде винесено на розгляд громадськості. Інформація про всі вулиці, що підлягатимуть перейменуванню, розміщена на сайті Овруцької міської ради.

Просимо усіх громадян міста долучитися до обговорення та надавати пропозиції до міської ради.

Повернутись