Подякували за допомогу Авдіївці

Голова адміністрації Юрій Дивинський провів чергову робочу нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та підвідомчих структур району.

Проаналізувавши події району тижня, що минув, окрему увагу акцентував на необхідності активного залучення інвесторів на терени району. За цим – перспективи розвитку промислових та сільськогосподарських підприємств, поліпшення соціально-економічного розвитку Овруччини.  

Від депутата обласної ради Олександра Павлушенка надійшла пропозиція провести розширену нараду з підприємствами району, що займаються переробкою деревини, запросити на неї директорів лісогосподарських підприємств та представників громадськості. Варто обговорити питання обсягів реалізації необробленої деревини.

Окрім того, керівник району виконав почесну місію, делеговану головою ОДА Ігорем Гундичем, - вручив Подяки голови облдержадміністрації за надану допомогу жителям Авдіївки. «Я дякую кожному мешканцю району, хто долучився до збору гуманітарної допомоги, - казав Юрій Дивинський. – Маю відзначити, що навіть тоді, коли вантаж вже було відправлено, люди продовжували приносити у волонтерський центр теплий одяг, продукти харчування тощо. Днями до нас в район приїздили представники 130 окремого розвід батальйону та волонтер 5 Сотні Самооборони Майдану, тож зібране також було передано нашим захисникам».

Повернутись