ПОПЕРЕДИТИ ПОШКОДЖЕННЯ ОБЄКТІВ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПОПЕРЕДИТИ ПОШКОДЖЕННЯ

ОБЄКТІВ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

        Упродовж останніх років на території  Житомирської області  загрозливого характеру набули крадіжки електричної енергії, окремих складових елементів електричних мереж та іншого обладнання ПАТ «ЕК «ЕК «Житомиробленерго».

       Викликає значну стурбованість те, що викраденням електричних дротів з повітряних ліній електропередачі, силових трансформаторів, трансформаторного масла з  підстанцій та металевих кутників з опор не тільки завдається значна матеріальна шкода Товариству, а це ще й неодмінно призводить до аварійного стану  мережі електропостачання. Без сумніву зазначене спричиняє значні незручності, пов’язані з вимушеним та довгостроковим припиненням електропостачання населених пунктів. Зростають ризики екологічного лиха, зупинок підприємств, лікарень, інших об’єктів життєзабезпечення населення, що у кінцевому рахунку може створювати  реальні загрози  громадській безпеці.

         ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» звертається до всіх небайдужих жителів району з великим проханням сприяти охороні об’єктів енергозабезпечення, своєчасно повідомляти про усі випадки виявлення пошкодження енергообладнання, а також про осіб, які вчиняють крадіжки відповідного обладнання та електроенергії, або готуються до їх скоєння. Інформацію просимо надавати диспетчеру Овруцького РЕМ за телефоном 4-33-33, а також до служби охорони Товариства: тел./факс ( 0412) 40-20-07, 067-414-70-24,     067-905-58-15. Електронна адреса : P.Goncharuk@co.ztoe.corn.ua.

         Не будемо байдужими до нашої спільної з вами справи. Заздалегідь вдячні вам за підтримку та порозуміння!

Повернутись