Привезли подяку із передової

Привезли подяку із передової

Днями до голови адміністрації Юрія Дивинського завітали славні представники війська українського – Сергій Коваль із 130 окремого розвідувального батальону, Олександр Єрохов, наш земляк, волонтер П’ятої Сотні Самооборони Майдану – у супроводі нашої активної волонтерки Людмили Кривопиші.

У невимушеній дружній розмові – слова щирої вдячності  за постійну підтримку, що надається нашим хлопцям, які воюють на Сході України. Особливо – за деревину та дошки, бо ж за цим – облаштування побуту, бліндажів, спальних місць.

«Ми робимо лиш те, що говорить нам совість та прямий обов’язок перед нашими захисниками, - дякуючи за відзнаку, сказав Юрій Дивинський. – І зараз також не відпустимо вас із порожніми руками, бо це – найменше, що ми можемо зробити для наших хлопців».

За кілька днів до цього всім районом ми збирали допомогу жителям Авдіївки. Вантаж було відправлено, а речі, продукти харчування продовжували підвозити у волонтерський центр. Тож частина зібраного відправлена до 130 розвідбату із побажаннями повернутися здоровими та з таким очікуваним для України миром. 

Повернутись