Про допомогу сім"ям військовослужбовців

В районі помічено розповсюдження чуток про надання обов’язкової матеріальної допомоги сім’ям, чоловіки  або ж сини яких служать в зоні проведення АТО. Люди по-різному реагують на таку інформацію. Аби уникнути непорозумінь, надаємо коротке роз’яснення з даного питання.

Виплати подібного виду допомоги можливі лише за наявності коштів у бюджеті територіальної громади. Скажімо, якщо в місті, селі чи селищі багато фінансово спроможних  підприємств, які наповнюють місцевий бюджет, то рішення про надання допомоги можуть прийматися на сесійних засіданнях місцевих рад. Гроші на рахунки таких сімей можуть також перераховувати і благодійники.

Що ж до нашого району, то проблемами сімей, в тому числі й військовослужбовців, що виконують свій обов’язок у східних районах України, повинні опікуватися , в першу чергу, голови місцевих рад у межах бюджетних коштів.

Разом з тим слід відзначити, що керівники підприємств, установ, організацій району завжди з розумінням ставилися до проблем населення та сприяли у їх вирішенні у міру своєї компетенції. Сім’ям військовослужбовців, призваних на службу в зону АТО, надається посильна допомога.

Повернутись