Про довкілля подбали гуртом

Про довкілля подбали гуртом

Колективні справи тим і добрі, що зближують, згуртовують, спонукають до альтруїстичних вчинків. Тому відзначити День довкілля працівники райдержадміністрації та районної ради вирішили , об’єднавшись навколо спільної справи – захисту природи, що оточує нас, від наслідків безкультур’я та байдужості. Бо ж як інакше назвати те, що раз по раз доводилося «розміновувати» обабіч траси Овруч-Коростень? Чого тільки не знаходили у кущах понад дорогою : весь «асортимент» результатів життєдіяльності та побутових відходів щедро прикрашав придорожні лісосмуги.

Попрацювали завзято, з ентузіазмом. За годину-другу на обочинах дружними рядами густо чорніли мішки із сміттям.

Важко було не стільки прибирати, скільки усвідомлювати, що це все викидається з вікон авто, в яких їдуть люди, що вважають себе культурними, інтелігентними, що гордо називають себе Людьми…

І жодна влада, жоден керівник не в змозі відповідати за оті занедбані зупинки, захаращені стихійними сміттєзвалищами лісосмуги, поки кожен з нас не навчиться нести відповідальність перед природою, навколишнім середовищем і, насамперед, перед самим собою, перед власним сумлінням за недбальство, відсутність елементарної культури, неповагу до всього і всіх.

Одна толока завершилася, на часі ще декілька акцій із озеленення населених пунктів та щоденна турбота про дотримання порядку в нашому спільному домі. Тож подбаймо про це разом, шановна громадо Овруччини!

 

Повернутись