Про підозрілі предмети та осіб

Про підозрілі предмети та осіб, поведінка яких викликає занепокоєння, повідомляйте за телефоном «гарячої лінії» (0412) 475-101

Якщо ви помітили вибуховий пристрій або підозрілий предмет у громадському транспорті, господар якого не встановлений, негайно повідомте про знахідку водію (машиністу).

 У разі виявлення подібного предмету в під’їзді вашого будинку не зволікайте, а повідомте про знахідку у найближче відділення міліції.

 Якщо в адміністративній будівлі або установі ви натрапили на вибуховий пристрій або підозрілий предмет, негайно поінформуйте про це керівництво об’єкту.

 При цьому варто пам’ятати головні правила поведінки в подібних ситуаціях. Не зачіпайте підозрілі предмети, обов’язково зафіксуйте час їх виявлення, відійдіть якомога далі та дочекайтеся приїзду фахівців.

 Про будь-які підозрілі предмети та осіб, поведінка яких викликає занепокоєння, жителі області можуть повідомляти за телефоном «гарячої лінії» (0412) 475-101.

 Усі звернення від громадян, що надходять на «гарячу лінію», розглядаються на засіданнях оперативного штабу в облдержадміністрації, аби своєчасно та ефективно виявити загрози і попередити виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі терористичних актів. 

 

Прес-служба облдержадміністрації

Повернутись